UR & KLOCKOR / Väggur / Väggur 14456392
nr 1445 6392
Väggur
1880-tal. Höjd: 90 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 31 januari 2022
kl 18:42:13
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)